SANEX HAKKINDA

tekden

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.
Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır.


SANEX EXPRESS,Rusya Kargo,Rusya Lojistik,Rusya Kargo,Rusya Kargo,Hava Taşımacılık,Hava Kargo,İstanbul,Moskova Hava Kargo,Rusya Fuar Taşama,Rusya Fuar TaşımacılıkGlobal ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Sanex Express Kargo sektöründe sürdürdügü faaliyetleri ile birlikte basta müsterilerinin beklentilerinin ötesine geçmeyi amaçlayan Sanex Express Kargo, rotasını her zaman “Kalite” den yana tutmayı hedefler. Kaliteli bir tasımacılık hizmeti ile birlikte memnun müsteri kitlesini olusturarak, güven ve itimat saglamayı kendisine gaye edinmis olan Sanex Express Kargo, yenilikçi ve modern anlayısı ile birlikte tasımacılık alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sanex Express Kargo, çagdas teknolojisi, kurumsal yapısı ve nitelikli çalısan yapısıyla birlikte, yasal düzenlemelere ve sartnamelere uygun bir sekilde uluslararası düzeyde kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar.
©2000-2015 All Rights Reserved Saneks Uluslararası Kargo ve Kurye Tur.Hiz.Dış Tic.Ltd.Şti Head Office: Kocasinan Merkez Mah. Şehit Özkan Şahin Sok. No:4 Yenibosna İstanbul– TURKEY  Tel :+0090 212 474 65 65 Pbx