Sanex Express Kargo, müşterilerine, komple taşımacılığın yanı sıra mobilya taşımacılık alanında da hizmet vermektedir.

Mobilya taşımacılık hizmetini, ürünü az olan şahıs yada kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmesini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlayabiliriz. Sanex Kargo müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak ülkelere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır.

Sanex Parsiyel Taşımacılığı

Sanex Express Kargo esnasında mobilyaların zarar görmemesi için de gerekli paketleme işlemleri yapıldıktan ve ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin varış noktasında tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış gütmektedir.

Sanex Express Kargo Türkiye'den Azerbeycan Eşya Taşımacılığı, Rusya Eşya Taşımacılığı, Kazakistan Eşya Taşımacılığı, Ukrayna Eşya Taşımacılığı ülkelerine mobilya ürünlerini uluslararası taşımacılık hizmeti vermektedir. Mobilyalarınızı, Türkiye genelinde adresinizden alıp Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Özbekistan, Türkmenistan ve Tataristan gibi buluan ülkelerde adresinize herşey dahil kapı teslimatı yapılmaktadır.

©2000-2015 All Rights Reserved Saneks Uluslararası Kargo ve Kurye Tur.Hiz.Dış Tic.Ltd.Şti Head Office: Kocasinan Merkez Mah. Şehit Özkan Şahin Sok. No:4 Yenibosna İstanbul– TURKEY  Tel :+0090 212 474 65 65 Pbx