Sanex Express Kargo Sınırsız hizmet anlayışı ile uluslararası taşımacılığılık hizmeti veren Sanex Kargo oluşturduğu taşıma modelleri ve modern filolar ile Avrupa'nın her noktasına parsiyel ve komple ihracat taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Sanex Karayolu Taşımacılığı

Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Özbekistan, Türkmenistan, Tataristan ve Tüm bölgelere Türkiye’den her türlü yükünüzün taşınması, tekstil taşımacılığı, kuru gıda taşımacılığı, ağır taşımacılık, kapıdan kapıya teslim,hızlı, güvenli, ekonomik servis anlayışı ile müşterilerimizin hizmetine vermekteyiz.
Uluslararası karayolu taşımacılığı gereksinimleriniz için Sanex Kargo, yükünüze özel araç temininden, her aşamada on-line bilgilendirmeye; özel istekleriniz için call center hizmetlerinden yararlanabilmekte.


Azerbaycan Kargo, Rusya Kargo, Kazakistan Kargo, Ukrayna Kargo, Özbekistan Kargo, Türkmenistan Kargo Tataristan Kargo Depolama Gümrükleme Hizmetleriyle Uçak Kargo ve Karayolu Kargo Fuar Kargo Taşımacılığı,

©2000-2015 All Rights Reserved Saneks Uluslararası Kargo ve Kurye Tur.Hiz.Dış Tic.Ltd.Şti Head Office: Kocasinan Merkez Mah. Şehit Özkan Şahin Sok. No:4 Yenibosna İstanbul– TURKEY  Tel :+0090 212 474 65 65 Pbx