SANEX HAKKINDA

tekden

SANEKS ULUSLARARASI KARGO VE KURYE TURZİM HİZMETLERİ DIŞ TIC.LTD.ŞTİ
Sanex Express Uluslararası Express Kurye ve Hava Kargo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Türk menşeli bir firmadır.
SANEX Worldwide Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Türkî Cumhuriyetler, Rusya, Amerika ve Afrika Kıtasında seçkin acente ve hizmet ortakları ile Hızlı, Ekonomik ve Güvenli bir ulaşım ağına sahiptir.

SANEX EXPRESS,Rusya Kargo,Rusya Lojistik,Rusya Cargo,Rusya Kargo,Hava Taşımacılık,Hava Kargo,İstanbul,Moskova Hava Kargo,Rusya Fuar Taşama,Rusya Fuar Taşımacılık

SANEX Express Kargo Uluslararası arenada hizmet verdiği müşterileri için hizmet ortakları ile tam bir işbirliği içinde Uluslararası Kurye ve Hava Kargo taşımacılığı alanlarında size özel çözümler üretmektedir. 2000 ‘den bu yana Taşımacılık Rusya Kargo, Rusya Fuar, Rusya Parsiyel, Kazakistan Kargo, Kazakistan Fuar, Kazakistan Parsiyel, Özbekistan Kargo, Özbekistan Fuar, Özbekistan Parsiyel, Ukrayna Kargo, Ukrayna Fuar, Ukrayna Parsiyel Türkmenistan Kargo, Türkmenistan Fuar, Türkmenistan Parsiyel Taşımacılık Alanında Hizmet Vermektedir.Türkiye-Rusya Evden Eve, Rusya İhracat ,Ukrayna İhracat Sanex Kargo Olarak Amacımız Kişiye Özel Çözümler Sunmaktır. Sanex Kargo Uluslararası Taşımacılık Ve Her Şey Dahil Kapı Teslim Gümrükleme Konularında Sizlere Profesyonel Çözümler Sunar.

Rusya Moskova Merkezli Olan Firmamız Dünyanın Birçok Ülkesinde Hizmet Vermektedir. Rusya İhracat Yapacak Firmalara Hizmet Vermekteyiz. Ukrayna İhracat ve Moskova İhracat Firmaları Arasında En Kusursuz Hizmeti Vermek İçin Çalışıyoruz. Sanex Uluslararası Kargo, Taşımacılık , Nakliye , Parsiyel Taşıma ve Konteynır Taşıma Yapıyoruz. Rusya İhracat Konusunda Tecrübeli Ekibimiz İle Size Kusursuz Hizmet Vermek İçin Çalışıyoruz. Rusya ile Yapılacak İhracatta Size ve İşinize Büyük Kolaylık Sağlıyoruz. Ürünlerinizin Rusya Göndermek İstiyorsanız bu Konuda da Size Hizmet Vermek İsteriz. Rusya Kargo Hizmetimiz İle Eşyalarınız veya Ürünleriniz Sorunsuzca İstediğiniz Yere Ulaştırılacaktır. Eğer Rusya Kargo Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Bize Ulaşmanız Gerekmektedir.

Nakliyelerinizde Sorunsuz Hizmet Anlayışımız Sayesinde Hiçbir Problemle Karşılaşmayacaksınız. Firmamız Rusya Nakliye Firmaları Arasında En İyi Hizmeti Size Taahhüt Eder. Rusya Taşımacılık Konusunda İtibar Sahibi Firmamız Size En Profesyonel Çözümler Sunmaktadır.

©2000-2015 All Rights Reserved Saneks Uluslararası Kargo ve Kurye Tur.Hiz.Dış Tic.Ltd.Şti Head Office: Kocasinan Merkez Mah. Şehit Özkan Şahin Sok. No:4 Yenibosna İstanbul– TURKEY  Tel :+0090 212 474 65 65 Pbx